Kaip mes dirbame?

Šiose dirbtuvėse kas dieną vienu metu kartu darbuojasi 18 žmonių, iš kurių 14 turinčių intelekto negalią. Pagrindinis mūsų darbo principas - komandiškumas ir bendruomeniškumas. Mes drauge planuojame gamybą, pasiskirstome užduotimis, kiekvienam pagal jo galimybes pritaikome darbo vietą ir darbo procesą. Kiekvienas dirbtuvių dalyvis žino kaip gaminasi galutinis produktas nuo pradžios iki pabaigos, kiekvienas gali atlikti keletą funkcijų. Džiaugiamės, kaip dirbant kartu, mes augame, tobulėjame, savarankiškėjame, o su tuo atsiranda pasitikėjimas savimi, savo vertės pajautimas, suvokimas, kad mes visi esame lygiaverčiai visuomenės nariai.

Atviros Lietuvos Fondas

Mūsų dirbtuvių ir AKVILOS administracija dalyvavo projekte "NVO akademija", kuriame kėlė kvalifikaciją NVO administravimo, organizavimo srityje. Projekto vykdytojai kalbino mūsų rinkodaros specialistę Jolitą Čilvinaitę apie mūsų patirtis ir, svarbiausia, apie pasiekimus baigus mokymus. Vienas iš jų - sėkmingai veikiančios dirbtuvės PILNOS ŠIRDYS.

Pertvarkos projektas

Šios socialinės dirbtuvės tai  projekto „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“ (projekto Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-03-0001) įgyvendinimo veikla. Apie projektą http://www.pertvarka.lt/ii-pertvarkos-etapas/startuoja-institucines-globos-pertvarkos-antrasis-etapas-bendruomeniniu-paslaugu-pletra/

Krepšelis

Krepšelis tuščias.